Fidžis

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Fidžis parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Fidžyje

Fidžis yra tauta Ramiojo vandenyno pietuose, daugiau nei 300 salų salynas. Jis garsėja kraupiais kraštovaizdžiais, palmėmis išmargintais paplūdimiais ir koralų rifais su aiškiomis lagūnomis. Didesnės salos, Viti Levu ir Vanua Levu, taip pat yra labiausiai apgyvendintos. „Viti Levu“ yra sostinė Suva, britų stiliaus kolonijinės architektūros uostamiestis.

Fidžio Respublikoje yra daugiau kaip 300 atogrąžų salų ir tai rojus užsieniečiams, norintiems įsigyti parduodamą turtą Fidžyje ir būti nekilnojamojo turto gabalo besivystančios ir centrinės Ramiojo vandenyno pietinės šalies savininku.

Fidžis turi tris žemės valdymo būdus. Fidžio žemė priklauso arba Gimtoji, arba Koronos valstija.

Grande Suva rajonas sostinėje paprastai yra judriausia Fidžio gyvenamoji dalis, nors Ba provincijoje, kuri apima Nadio ir Lautokos miestus, gyvena daugiausiai gyventojų.

Fidžio gyventojų ir būstų surašymas atliekamas kas 10 metų, o paskutinis surašymas pastebi gyventojų skaičių, kuris vis dar turi pasiekti 900 000, ir miesto gyventojų, kurių 2007–2017 m.

Nadio miestas yra pasaulinis Fidžio uostas, kuriame yra pagrindinis tarptautinis oro uostas ir vidaus skrydžiai į Suvos miestą ir kitas Fidžio dalis.

„Freehold“ yra vienintelė žemės rūšis, kurią tiesiogiai gali nusipirkti nerezidentai. „Freehold“ nuosavybės teisei nėra apribojimų, todėl jis dažnai laikomas saugiausiu titulu.

Panašiai kaip Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, Fidžis naudoja „Torrens“ vardų sistemas, pavadintas australo sero Richardo Torrenso vardu. Fidžis priėmė šią sistemą ir žemės nuosavybės įstatymu taiko žemės nuosavybės ir santykių reguliavimą.

 

Jei jus domina pirkti parduodamą turtą Fidžyje, svarbi „Torrens“ sistemos pastaba yra ta, kad vertybiniai popieriai yra neatskiriami, todėl praeities įvykiai negali jų paversti niekiniais ar negaliojančiais, nebent vertybiniai popieriai buvo gauti nesąžiningai ir ten buvo teismo sprendimai Fidžio teismuose, kurie patvirtino šį principą.

 

Jei investuojate į parduodamą turtą Fidžyje per nekilnojamojo turto agentą, įsitikinkite, kad jie yra užregistruoti Fidžio nekilnojamojo turto agentų licencijavimo valdyboje, kuri yra vienintelė Fidžio konstitucinė įstaiga, patvirtinanti nekilnojamojo turto agentus ir pardavėjus nekilnojamojo turto sandoriams vykdyti. parduodamas turtas Fidžyje.

 

Apie 8% Fidžio žemės ploto yra išskirtinė nuosavybė. Palyginti su pagrindiniais Fidžio miestais ir nuosavybės teise, nuosavybės teisės yra paplitusios tokiose vietose kaip Rakiraki ir Ramiojo vandenyno uostas, taip pat Savusavu mieste bei Taveuni ir Koro salose Fidžio šiauriniame skyriuje.

 

Tačiau užsieniečiams gali priklausyti privačios nuosavybės vietos savivaldybių ribose, jei tokios nuosavybės objektas yra aukštis arba gyvenamasis būstas integruoto turizmo plėtros srityje, pvz., Denarau sala, Naisoso sala Nadyje.

 

Daugiau nei 90% Fidžio sausumos masės paprastai priklauso vietiniams Fidžiui, vadinamiems Taukei. Gimtoji žemė priklauso savivaldybei.

 

Svarbu priminti, kad jei norite išsinuomoti savo tėvynę, turite tai padaryti per TLTB, o ne bendradarbiauti atskirai su asmeniu, nes gimtoji Fidžio žemė yra bendra visų gyvų žemės nuosavybės vienetų narių nuosavybė (mataqali ) ir klanas (yavusa).

 

Galima pažymėti, kad kai kurie Fidžyje parduodami nekilnojamieji objektai yra gimtojoje žemėje, todėl šiems nuosavybės teisės aktams liks subjektyvūs metai, priklausomai nuo nuomos rūšies.

  •  
    Persikėlimas į Fidžį. Ekspatriata ir gyvena Fidžyje.

        Šiandienos pirmaujanti tauta, įsikūrusi Ramiojo vandenyno širdyje, su maždaug 300 salų archipelagu, garsėja visame pasaulyje dėl savo nesugadinto grožio ir dėl didelio skaičiaus užsieniečių, kurie nusprendžia judėti kiekvienais metais. Mes kalbame apie realybę, kuri yra labiau unikalis s...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 39394

Parduoda Ūkio žemė, Fidžis, Suva, Suva, Suva

2,363,619.17EUR
Parduoda
Ūkio žemė

40468.600 m²
Paslėptas perlas Ramiajame vandenyje - ūkis su parduodamas didelis požeminis vandeningasis sluoksnis Fidžyje - 10 arų žemės ploto nuoma 50 arų met...
Cod. 27846

Parduoda Ūkio žemė, Fidžis, Suva, Suva, Suva

Reserved negotiation
Parduoda
Ūkio žemė

50000 m²
Parduodamas žemės sklypas
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB